Оголошення! Звітування директора перед педагогічним та учнівським колективами, батьківськими комітетами та громадськістю за результатами роботи у 2022/2023 н. р.

До уваги колективу школи та батьківської громади!
15 червня 2023 року о 17.00 у приміщенні школи за адресою вул.Гарбузівська, 80
відбудеться звітування директора Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 Ірини ЛИСЯНСЬКОЇ перед педагогічним та учнівським колективами, батьківськими комітетами та громадськістю за результатами роботи у 2022/2023 н. р.

Адміністрація закладу

Відповідно до Закону України “Про повну загальну середню освіту», наказу МОН України від 28.01.2005 № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», наказу МОН України від 23.03.2005 №178 «Про затвердження примірного Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», зважаючи на воєнний стан в країні, з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного та громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в закладі освіти.