День захисту дітей у нашому закладі (+ відео)

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей.
Вітаємо з Днем захисту дітей кожну дитину! Нехай наші діти завжди залишаються веселими й життєрадісними, нехай вони відчувають тільки любов і підтримку від своїх батьків! Хочеться, щоб всі вони були щасливі, а небо над головою завжди було мирним.
В нашій школі було проведено цікаві заходи присвячені цьому святі...

Щоб дізнатися історію виникнення цього дня, його значення та символи, учні 5-Б класу долучилися до виховного заходу з нагоди свята, а також створили спільний малюнок на асфальті "Діти миру".

Учні 5-А класу, своїм соціальним роликом на тему "Я маю право" нагадали суспільству про необхідність захищати права дітей, прагнути, щоб усі діти росли щасливими та в майбутньому стали хорошими батьками й громадянами своєї країни.

До Дня захисту дітей був організований конкурс малюнків на асфальті "Діти миру". Учні початкової ланки, батьки залюбки взяли участь у заході і отримали позитивні емоції і відчуття миру і злагоди. Переможцями конкурсу стали учні 2-Б і 3-Б класу. Молодці!

Учні 6 - Г класу відзначили свято дуже скромно. Залишили малюнки на асфальті, як згадку про себе; погралися в дитячі ігри, в яких необхідна була дружня підтримка одне одного, отримали скромні призи-дарунки.