ЗНО / НМТ

Національний мультипредметний тест (НМТ)

Інфографіка 2023
«Освіторія» розпочинає безплатні вебінари з підготовки до НМТ 2024 на онлайн-платформі iLearnПроєкт “Психологічна прокачка до НМТ”

При підготовці до складання НМТ окрім знань із відповідного предмету, важливим є психологічна готовність до навантаження та стресу.
Враховуючи складну безпекову ситуацію та підвищення навантаження на здобувачів освіти саме у нашій області є вкрай важливим відповідна психологічна підготовка.
ХНЕУ імені Семена Кузнеця запрошує вступників та батьків долучитися до проєкту “Психологічна прокачка до НМТ” який полягає у психологічній допомозі та психологічному супроводу під час підготовки та складання НМТ.
Запропонована програма включає міні-лекції, інтерактивні методи навчання, наочний матеріал, майстер-класи, тренінгові вправи. Таким чином, цей цикл заходів призведе до покращення психологічного здоров’я вступників, підвищить якість підготовки до НМТ, розвине психологічну готовність до подолання стресових ситуацій.

Програма підготовки розрахована на здобувачів освіти (які готуються складати НМТ) та їх батьків. Безкоштовно.

Коли будуть воркшопи

27.01.2024 – Тайм-менеджмент та самоменджмент як засіб встигнути все.
17.02.2024 – Лайф-хаки запам’ятовування різних предметів (українська мова, Математика, Історія України).
16.03.2024 – Підказки для дорослих: чого НЕ можна робити батькам під час підготовки та складання НМТ.
20.04.2023 – Самонавіювання та аутотренінг як запорука самоконтролю.

Реєстрація https://forms.gle/KeGuiieCAFB8XeF8A
Контакти організаторів: +38050-167-06-99 Голубєв Станіслав Миколайович, доцент кафедри психології і соціології ХНЕУ ім. С. Кузнеця.


Ресурси, які допоможуть у підготовці до НМТ-2024