День Європи

День Європи – це круто. День Європи – це актуально…Працюємо, навчаємося, розвиваємося… Лише разом, об`єднуючи зусилля у боротьбі проти зовнішнього ворога, зможемо отримати Перемогу у боротьбі з рашизмом, протистояти терору, а також здолати внутрішнього ворога – корупцію – та сформувати громадянське суспільство.
Тому цьогоріч євроклуб “Гармонія” КУ ССШ №25 долучився до проєкту “Синергія ЄС – Україна” Дні Європи у Сумах 2024″.

28 квітня 2024 року у Конгрес-центрі СумДУ команда закладу у складі учнів 10-А класу Федорової Ірини, Котляр Анастасії, Солярової Дар”ї, Стрельченка Івана, Слюсаренка Дениса разом з класним керівником Сергієм Козолупом долучилися до інтелектуально-спортивної гри “Єврофутквест”. Під час гри учасники дізналися про молодіжну політику ЄС, спільні виклики, які має здолота сучасна молодь, поділилися напрацюваннями у сфері інклюзивної політики.
22 травня 2024 року під час онлайн зустрічі координатори євроклубів міста поділилися спогадами про свою роботу, привітали один одного з Днем Європи і запросили учнів до конкурсу про Європейський Союз. Дізнайтеся більше про створення та розширення Європейського Союзу “Визначні дати ЄС” за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdH7sA_Q4zvWZBOF6CzWhE437RHlKfRBPglNRxYJkE5vyaCfQ/viewform?usp=sf_link