Зустріч із заступником директора школи м. Бреда

4 березня наша школа зустрічала гостя з Нідерландів – вчителя Марка Шерлока. Раніше наші учні брали участь у екологічному проєкті та подорожували до ISB (International School Breda). Тому, потоваришувавши з учнями та вчителями цієї школи, ми запросили їх до себе.

Марк гостював у нашому місті 2 дні. За цей час він дізнався багато нового про місто Суми, його жителів та нашу школу. У перший день Марк скуштував українську кухню, познайомився з учителями нашої школи, побачив головні пам’ятки нашого міста. Погода була чудесною, тому прогулянка була незабутня. Наступного дня учні також запросили його відвідати концерт до свята 8 Березня, а потім вирушили до художнього музею та філармонії. Було дуже сумно проводжати Марка на потяг, але ми запросили його ще раз та пообіцяли приїхати знову. Містер Шерлок був дуже вражений нашою гостинністю.

Ми дуже сподіваємося на подальшу співпрацю з ISB, тому що це корисний досвід для майбутнього нашої школи.

Висловлюємо подяку керівникам Мєщаніновій С. В., Дяченко Ю. В., а також учням, які брали участь у проєкті (Колесніченко С., Приходько М., Ступак К., Бондаренко Д., Козій Є., Нехаєнко С., Жевняк Я., Драновський М., Терещенко І., Прокопчук А.)