Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху був проведений шкільний конкурс малюнків “Увага! Діти на дорозі!” для учнів 1-4 класів і конкурс відеороликів та фотографій для учнів 5-11 класів “Безпека дорожнього руху”.

Вітаємо переможців шкільного конкурсу малюнків “Увага!Діти на дорозі!”для учнів початкової ланки.

Серед 1-х класів: І місце – учні 1-Б класу (Класовод:Антипова А.А.) ІІ місце – учні 1-В класу (Класовод:Онук О.В.)

Серед 2-х класів: І місце – учні 2-Г (Класовод:Скрипниченко Т.М.) ІІ місце – учні 2-А(Класовод:Школяренко Н.І.)

Серед 3-х класів: І місце – учні 3-В (Класовод:Кравченко А.В.)

Серед 4-х класів: І місце – учні 4-А класу (Класовод:Рожкова Ю.М.) ІІ місце – учні 4-В класу (Класовод:Тертишна С.І.) ІІІ місце – учні 4-Г класу (Класовод: Агеєва Г.М.)

Вітаємо переможців шкільного конкурсу фото та відеороликів для учнів 5-11 класів. І місце- учні 8-А класу (Класний керівник: Сагайдак О.П.) ІІ місце – учні 5-Б класу (Класний керівник:Прохоренко О.О.) учениця 10-А класу Шептун Альона (Класний керівник:Половинкіна С.А.) ІІІ місце – учні 7-В класу (Класний керівник: Нестеренко С.О.)

Найкращі творчі роботи учнів нашої школи взяли участь у міському конкурсі, який був організований у рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху управлінням патрульної поліції в Сумській області для учнів 1-4 класів для створення малюнків та творчих робіт на тему “Безпека на дорозі” та відеороликів і фотографій для учнів 5-11 класів. Творчі роботи були висвітлені на сторінці у Facebook управління патрульної поліції в Сумській області і переслані на відповідну електронну пошту. Мета конкурсу була популяризація вказаної тематики, привернення уваги учасників щодо необхідності дотримання Правил дорожнього руху.