У нас одна “MRIYA” – стань воїном кіберфронту

Департаментом кіберполіції, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основна мета проєкту – протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

До війни проєкт допомагав блокувати телеграм-канали, нарко-магазинів та в боротьбі із шахрайством в інтернеті. Тепер в такий спосіб знищують ворога в мережі.
Блокування інтернет-ресурсів, зупинка проросійської пропаганди та надання інформації про переміщення ворога – такі основні можливості системи.
За допомогою чат-ботів користувачі повідомляють про ворожі дії на території держави, а також про виявлену дезінформацію. Стати бійцем інформаційного фронту може кожен, хто має бажання, вільний час та мобільний телефон.

Ресурси проєкту «МРІЯ» :

  • https://mriya.social (офіційний вебсайт проєкту);
  • https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);
  • @stopdrugsbot (телеграм - бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);
  • https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, коллаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію).