Тиждень початкових класів (+ відео)

З 01 квітня по 05 квітня 2024 року в закладі проходив Тиждень початкової школи. Його головною метою було створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуттю радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів.

Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів а також формуванню їх компетентностей. Кожен день відповідав певному предмету. Тому Тиждень початкової школи пройшов успішно, був насичений багатьма різноманітними подіями: цікавими проектами, цікавими проектами, виставками, конкурсами, розвагами, реальними та віртуальними подорожами, різноплановими за формою проведення виховними заходами – найяскравішими моментами шкільного життя молодших школярів.

Тиждень початкової школи завершився, але продовжуватиметься праця педагогів, котрі пробуджують у молодших школярів творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – розумні, талановиті.