Шевченківські свята у філії № 6 Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка

Початок березня … Шевченківські свята… Нас запросили до філії № 6 Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка. Захід називається «Маленьким про великого Тараса». Здавалося б, що можна ще нового й цікавого дізнатися про нашого Кобзаря? Проте Ірина Миколаївна разом з колегами підготувала насичену інтерактивно-пізнавальну програму. П’ятикласникам запропонували не відомі всім сухі хрестоматійні факти про Т. Шевченка. А постав перед дітьми Кобзар енергійною, талановитою, освіченою, модно вдягненою людиною, яка мала широке коло друзів і безліч талантів.

Учні 5-В класу читали вірші Кобзаря, дізналися про Шевченка – художника. Відомо, що Тарас Григорович любив музику. Тож завдяки нашим маленьким талантам звучали і гітара, і баян, і акордеон, і навіть укулеле. П’ятикласники виконували як пісні на слова Т. Шевченка, так і народні, класичні та сучасні музичні мініатюри. Родзинкою заходу стали розгадування ребусів, «відновлення» картин Т.Шевченка, літературна вікторина.
Від цього дійства (інакше назвати не можу) одержала величезну насолоду. У серці народилися слова вдячності Богові за те, що маю щастя бути вчителем цих чудових дітей, відчувати їх нестримну енергію, любов до прекрасного. А ще хочу подякувати батькам своїх учнів та першій учительці Онук Ользі Володимирівні за те, що вони посіяли в серцях дітей любов до книги, до навчання і бажання розвивати свої таланти.