Профорієнтаційна робота в 11 класах

Які гроші використовувалися в часи Русі-України? Чи стабільними були грошові знаки в період української революції 1917-1921 рр. та добу визвольних змагань українців у 20-30 рр. ХХ ст.? Як довго чекали українці на впровадження власної грошової одиниці – гривні – в незалежній Україні? На ці та багато інших питань випускники нашої школи дізналися відповіді під час екскурсії до музею грошей у Конгрес-центрі СумДУ. Лариса Теофанівна, екскурсовод музею, ознайомила з цікавинками експозицій, розповіла про купівельні можливості грошей, інфляційні процеси в різні історичні періоди і навіть розповіла про “миття” монет.

Майбутні абітурієнти ознайомилися з факультетами, умовами вступу та правилами роботи наукової бібліотеки СумДУ.

Пізнавальною, цікавою, а найголовніше – актуальною для випускників КУ ССШ № 25 стала екскурсія до СНАУ. 11-А та 11-Б залюбки послухали розповіді викладачів вишу про спеціальності факультетів ветеринарної медицини, інженерно-технологічного, харчових технологій, агротехнологій та природокористування, а найприємніше – побачили багато дослідницьких лабораторій, навчальних аудиторій, майстерень, музеїв. Абітурієти познайомилися з основними галузями роботи вищого навчального закладу та можливостями отримання освітніх послуг студентами.

Про роботу Сумської філії ХНУВС батькам та учням 11 класів на батьківських зборах розповіла викладач вузу Демиденко Надія Михайлівна, яка наголосила на можливостях працевлаштування та кількісних показниках винагороди майбутніх абітурієнтів за освітніми програмами “право” та “правоохоронна діяльність”.