День Соборності України

В історії кожної нації є дати, згадка про які змушує в єдиному пориві битися мільйони сердець цілого народу. Одним з таких свят для України є відзначення Дня Соборності.
Історично справедливо, нехай і через 80 років, але 1999-го саме цей день, 22 січня, офіційно затвердили Днем Соборності України. І Сумщина жодного разу не лишалась осторонь вшанування національно-вагомої дати. Кожного року державне свято відзначали на високому рівні.

Це і покладання квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та могил Героїв, загиблих на війні з росією. Адже шана полеглим за Україну захисникам - це запорука нашого миру та стабільності, щасливого майбутнього, процвітання країни. Також відбувається покладання квітів до підніжжя монументу Т. Шевченка, тематичні заходи в Сумській обласній філармонії. Громадські організації організовують живий ланцюг єдності.
21 січня 2021 року на вебсайті Державного архіву Сумської області розміщена фотодокументальна виставка до Дня Соборності України. В Сумському обласному краєзнавчому музеї презентовано фотодокументальну виставку "Соборність України під прапором волі", що стала доповненням експозиції "Події Української революції 1917 - 1921 рр. на Сумщині". У нашому закладі кожного року проводяться, відкриті уроки, виховні години, конференції, дискусії, круглі столи, живий ланцюг "Єдності", фотовиставки.