Волонтерська діяльність

[25.01.2023] Акція “Готуємо окопну свічку”

Сьогодні, 25 січня, в рамках волонтерсього проєкту "Теплі серця", одинадцятикласники та учні 8 - В і 8 - Г класів нашої коли долучилися до акції "Готуємо окопну свічку". Діти працювали дружньо, швидко, завзято. Під час роботи повторили закони теплофізики, пригадали цікаві моменти історії Сумщини, українські народні звичаї. Дякуємо всім працівникам філії 6, бібліотеки імені Тараса Шевченка, за наданий весь необхідний інвентар, матеріали для виготовлення свічок. За науку, за теплі стосунки, за радушний прийом. Разом ми сила! Україна єдина держава! Слава ЗСУ і всім захисникам! Героям слава!

[23.01.2023] Працівники школи допомагають воїнам ЗСУ

Українські захисники - герої нашої землі. Всі разом і кожен окремо! Завдяки їм Україна була, є і буде! На їхніх плечах лежить майбутнє країни та українців. Вони - наша надія на завтрашній день.
Серед захисників і випускники нашої школи.
Адміністрація та педагогічний колектив школи зібрав кошти на придбання життєво необхідних речей - одягу, ліків, продуктів харчування, додали сітки та окопні свічки. Дякуємо директору школи за особистий внесок у зборі необхідного та волонтерській команді за допомогу. Наближаємо перемогу разом! Ми вдячні воїнам! Ми їх цінуємо, любимо і чекаємо!

[23.01.2023] Наближаємо перемогу разом!

Триває протистояння всього українського народу проти російської агресії. Вчергове заклад надав посильну допомогу нашим військовим. Маскувальні сітки та зовнішній накопичувач пам'яті були передані до Донецька, бійцям підрозділу розвідки Окремого протитанкового артилерійського дивізіону В/Ч А ....
Дякуємо Збройним Силам України за щоденну боротьбу! За кожен новий день!

[12.12.2022] Маскувальні сітки для ЗСУ: сховаємо наших воїнів від очей ворогів!

Наші захисники постійно потребують маскувальних сіток - про це говорять і самі військові, і волонтери. По всій Україні працюють волонтерські групи з плетіння маскувальних сіток, наш заклад теж не стоїть осторонь добрих спав. Працівниками та учнями закладу були сплетені маскувальні сітки та передані нашим захисникам на Донбас. Вони допоможуть не тільки зберегти життя, а й непомітно для ворога виконувати покладені на них бойові завдання. Наближаємо перемогу разом!

[05.12.2022] День волонтера

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера. Волонтер – це приклад доброти, людяності та безкорисності. У цей нелегкий час волонтерство стало частиною життя шкільної родини. Волонтери та голова батьківського комітету висловлюють подяку батькам, учням та колективу закладу освіти за підтримку, активну позицію та небайдужість.