Інформація про школу

Комунальна установа
Сумська спеціалізована школа І –ІІІ ступенів № 25, м. Суми Сумської області

Наша школа багата своєю історією та освітянськими звершеннями, поколіннями мудрих педагогів і вдячних за науку випускників.

За свої 50 років вона випустила в широкий життєвий шлях 9157 своїх вихованців, у її стінах працювало три покоління вчителів. 143 випускники нагороджені золотими та срібними медалями.

Школа сьогодні – це заклад, у якому навчається 1026 учнів у 36 класах. Ми забезпечуємо гуманітарну та математичну спрямованість навчання, яка передбачає поглиблене та профільне вивчення української, англійської мов, математики.

Заклад має широкі перспективи розвитку в майбутньому. Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на  високому  професіоналізмі вчительського колективу, серед якого  1 кандидат педагогічних наук, 2 здобувачі наукового ступеня, 12 Відмінників освіти України, 6 «учителів-методистів», 33 «старших учителів», 45 учителів вищої категорії. Директору школи Л.В.Голуб, заступникам директора В.І.Павліченко, Н.М.Синяговській, Л.А.Лисянській, Л.І.Коваленко та всій команді педагогів-однодумців притаманне творче завзяття, неординарність, ініціативність, висока педагогічна культура, любов до професії.

Сьогодні шкільна родина працює в новому напрямі. Оновлюється тут все, починаючи від матеріально-технічних умов праці і закінчуючи підходом до навчально-виховного процесу. Тут упроваджуються   нові ефективні сучасні технології навчання: інноваційні, інтерактивні, проектні, тестові методики, педагогіка співробітництва й творчої співпраці вчителів, учнів та батьків. У школі активно використовуються технології гнучкої диференціації, за С.І. Подмазіним, система «Азімут».

Заклад працює над тематичними проектами: «Козацький гарт», «Інтелект», «Екологічний простір», «Молода Січ», «Європа-вектор».

Протягом 2018-2019 н.р. заклад брав активну участь:

– у Програмі обміну майбутніх лідерів «FLEX»;

– у проекті  «Тhe Соla project» з метою вдосконалення рівня володіння здобувачами освіти англійською мовою;

– у Міжнародному проекті «Європейський волонтерський сервіс за програмою ЄС «Молодь у дії» (робота євроклубу «Гармонія»),

– у Програмі «Козацький гарт»  (у закладі функціонують козацькі класи, що є інноваційною моделлю навчання і виховання здобувачів освіти);

– у Програмі науково-дослідницьких експедицій (співпраця з дитячим соціально-педагогічним Центром «Сигнал» при СДПУ ім. А.С. Макаренка, функціонує загін скаутів);

– у Міжнародному проекті «Школи – партнери» (співпраця з інтернаціональною школою м. Бреда (Нідерланди);

– у Міжнародному проекті Гете-Інституту «Іспити у школах» (у 2017 р. 12 учнів отримали сертифікати рівня А1, у 2019 році 4 учні 8-9 класів склали іспити на сертифікат рівня А2, учитель німецької мови Левченко О.В. отримала стипендію від Гете-Інституту на поїздку до Німеччини на семінар підвищення кваліфікації).