Оnline-запис до 1-го класу

З 1 квітня починається прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2020-2021 навчальний рік. Батьки, чиї діти мають вперше піти до школи цього року, мусять подати електронну заяву до школи.

Подавати заяву про вступ до школи мають лише батьки дітей 6-7 років, які збираються почати навчання у 2020-2021 навчальному році. Тобто це не “електронна черга” в школу, та для дітей молодшого віку цього робити не потрібно.


  Запис дитини до школи онлайн. Покрокова інструкція:

 1. Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти
 2. Оберіть школу серед перелічених.
 3. Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. Скористайтесь детальною ілюстрованою інструкцією.
 4. Зв’яжіться зі школою електронною поштою чи телефоном та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено. (ssh25sumy@ukr.net; т.(0542)-61-82-55)
 5. Після завершення карантину, підтвердіть електронну заяву оригіналами та фотокопіями документів.

Зазначимо, серед необхідних документів для вступу до школи є медична довідка учня про профогляд (№ 086-1/о). Але оскільки на час карантину в амбулаторіях не проводять огляди, цю довідку можна буде надати пізніше. Коли саме —наразі невідомо.

Якщо школа матиме достатньо місць, аби прийняти всіх охочих, то зарахує всіх, хто подав заявки. Якщо ж ні, то гарантовано отримають місце діти з правом першочергового зарахування.


  Зазначимо, право першочергового зарахування мають діти:

 • які проживають на території обслуговування школи;
 • чиї рідні навчаються або працюють в цій школі.